Uljanovski autotehas vallutab uljalt maailma: igal aastal 20 000 “Uazikut” Venemaalt välja!

 (101)
Uljanovski autotehas vallutab uljalt maailma: igal aastal 20 000 “Uazikut” Venemaalt välja!
https://www.uaz.ru

Uljanovski autotehas on seadnud ambitsioonika plaani järgmise kolme aasta jooksul kasvatada eskporditavate autode mahtu 20 000 ühiku võrra aastas. Autod, mida üle ilma müüakse, on tõelised klassikud, lipulaevaks UAZ Hunter, mis läheb läbi paksust ja vedelast.

Offroaderid üle ilma niutsuvad rõõmust, sest “Uaziku” sarnaseid “päris autosid” pole tänapäeval enam väga palju tootmises.

Vahendab Accelerista

20 000 eksporditavat aastat tähendab UAZ jaoks kolmandikku kogumüügist, ülejäänud toodang müüakse maha Venemaal ning kui vaadata edetabelit, siis pole kahtlust, et tehas võiks koduturule mõeldes tootmismahtu veel suurendadagi.

Välisturgudel loodetakse ambitsioonikaid müüginumbreid saavutada tänu geograafia laienemisele ja uutele turgudele sisenemisele. UAZ peaks lähiajal müügile jõudma Kagu-Aasias, Lähis-Idas ja Ladina-Ameerikas.

Selle nimel, et “Uazikul” välismaal hästi läheks, on Uljanovski autotehas panustanud sihtkohamaade vajadustele kohandatud toodete projekteerimisse. Teiste seas on inseneride töölaual diiselmootoriga UAZ Patriot mudeli väljatöötamine, sama mudel püsib koduturu uute autode müügi edetabelis kindlalt esikümnes.
Loe edasi siit