Tundub magus! Hyundai avalikustas esimese video tuttuuest Kona – linnamaasturist

 (3)

Sel suvel debüteerib Hyundai tuttuus linnamaastur Kona. Täpsemaid tehnilisi üksikasju meiega veel ei jagata, aga uskuda võib, et moodne sõiduk aitab Korea autotootja sammu lähemale eesmärgile, olla aastal 2021 juhtiv Aasia autobränd Euroopas.

Vahendab Accelerista

Enne ametlikku debüüti esitleb Hyundai Motor videot, mis tutvustab uhiuue Kona disaini detaile. Kona on Hyundai uusim mudel ja noorim linnamaastur, millel on tootja uudismudelitele omased stiilijooned.

Hyundai Kona välimus on loomulikult sportlik ja jõuline - nii nagu see tänapäeva linnamaasturite segmendis juba tavaks on saanud. Samas ei ole insenerid voolujoonelisusega koonerdanud, koos harmoneeruvate nurkadega annab see lootust meeldejäämisele.

Kompaktne Kona pakub lisaks jõulise välimuse taotlusele ka hulga moodsat tipptehnoloogiat, püüdes just sellega teistest linnamaasturitest eristuda .

Seega, meil on juba natuke erilisem välimus ja natuke rohkem moodsaid tehnoloogiaid - ja see teeb tulevase autoga päriselus kohtumise põnevaks.

Oma nime on Hyundai Kona saanud Hawaii Suure saare samanimelise piirkonna järgi. See peaks rõhutama auto funkyt olemust.
Loe edasi siit