Toyota Supra: legendi uus tulemine. Võimalik, et juba Pariisi autonäitusel

 (8)
Toyota Supra: legendi uus tulemine. Võimalik, et juba Pariisi autonäitusel
Uus Toyota SupraFoto: Accelerista

Fännid hoiavad pöidlaid higises pihus, et tänavusel Pariisi autonäitusel lõpuks ometi esitletaks ametlikult Toyota Supra uut genet. Et kannatus ei katkeks, toome alljärgnevalt legendaarse sportauto kohta peotäie ägedaid fakte ja killukese sõiduelamust Hispaaniast, kus Veli V. Rajasaar uue Supra kamuflaažis mudeliga ringrajal mõne ringi tegi

Veli V. Rajasaar käis paar nädalat tagasi Hispaanias veel hoolikalt kleepsudesse ja katetesse mähitud Toyota Supra uue generatsiooni autodega esimest tuvust tegemas.

Madridis toimunud ürituse pearõhk oli Toyota inseneridega kohtumisel ent üritusele kutsutud ajakirjanikel lubati Jarama ringrajal Supraga instruktorite valvsa silma all ka veidi lõbutseda.

Ühe tõelise autoajakirjaniku jaoks on kohtumine Legendide Legendiga hindamatu väärtusega, sest tõenäoliselt on Supra osa profi autohindaja kujunemisloos suur.

Veli V. põhjalikumaid muljeid Madridi kohtumiselt saab lugeda Eesti Päevalehe Laupäevalehest 20. oktoobril. Pariisi autonäituse eelõhtul teeme põneva sissevaate Supra saamisloosse ning vahendame esimesi hetki rajalt.

Seotud lood:

Tõenäosus, et just Pariisis tõmmatakse lõpuks oodatud unistuste autolt kate, on fifty-sixty, sest ametlikult on esitlusnimekirjas kaks teist Toyota uudismudelit. Imesid aga juhtub alati.

Loe edasi Accelerista autoportaalist!