Tesla veok tuleb, aga pisut hiljem: esitluskuupäevana hõigati maha 26. oktoober


Tesla veok tuleb, aga pisut hiljem: esitluskuupäevana hõigati maha 26. oktoober
Nii palju on Tesla Semit seni lihtinimestele näidatud. Tesla

Aprillis ütles Musk, et Tesla toob elektrireka avalikkuse ette septembris. Edasilükkumine pole aga teab mis suur ime, kuna Teslal on kombeks enda seatud tähtaegadest sujuvalt üle libiseda.


"Tasub seda koletist oma silmaga näha," säutsus Tesla juht Elon Musk eile õhtul. "See on ebareaalne."


Nagu öeldud, on esitluskuupäev võrreldes varem mainituga pisut kaugemale nihkunud. Aprillis ütles Musk, et Tesla toob elektrireka avalikkuse ette septembris. Edasilükkumine pole aga teab mis suur ime, kuna Teslal on kombeks enda seatud tähtaegadest sujuvalt üle libiseda.


Vahepeal on ka spekuleeritud selle üle, millise astme isejuhtivusega Tesla Semi näol olema saab. Kui vahepeal räägiti täielikust isejuhtivusest, siis tõenäolisem on, et tegelikult peab ikkagi ka autojuht kabiinis istuma ja vähemalt mingil määral ja mingitel hetkedel valmis olema rooliratast keerama. Samas - vähemalt kontseptpildil pole kummalgi kabiini küljel harjumuspäraseid peegleid näha. Kas see tähendab, et kabiini pole ette nähtud kedagi sellist, kes neisse vaatama peaks või hoopis seda, et ümbritsevast annavad juhile aimu kaamerad - eks saame oktoobri lõpus teada, kui Los Angelese eeslinnas Hawthorne`is esitlus toimub. Seal asub ka Muski SpaceXi peakorter.