Tallinnas ärandati öösel Elmo Rendi Nissan Leaf

 (17)
Tallinnas ärandati öösel Elmo Rendi Nissan Leaf
Foto: Accelerista.com

Esialgse info kohaselt ärandati ööl vastu 28. septembrit Tallinna kesklinna rendipunktist Nissan Leaf, millega sõideti teadaolevalt Harjumaal ja Tallinnas kuni aku Laagna tee silla juures tühjaks sai. Accelerista.com juhtus sündmuskohale, kui kriminalistid autost asitõendeid otsisid.

Juhtusime sündmuskohale kella üheteistkümne ajal: mööda sõites tõmbasid tähelepanu kaks Elmo Rendi e- autot, mis olid üksteise järel peatatud Laagna tee silla pealesõidul ning nende ees ja taga olevad vilkuritega politseiautod.

Esimene mõte oli, et kaks rendiautot on omavahel kõksu pannud ega suuda olukorda muudmoodi lahendada kui politsei kaasabil.

Sündmuskohal viibinud Elmo Rendi infotöötaja rääkis aga, et lugu on sootuks põnevam: esimest korda ajaloos ärandati Eestis rendi-elektriauto.

Autovaras lõi sisse Leafi esiakna, avas ukse, vajutas “Start” nuppu ja sõitis seni kuni akut jagus. Laagna teel sai särts otsa. Enne jalgalaskmist pani ärandaja kenasti ohukolmnurga teele, et kaasliiklejad ohtu märkaksid.

Aku sai tühjaks, järelikult tuleb ohukolmurk välja panna!

Elmo Rendi tegevjuht jääb kidakeelseks
Elmo Rendi tegevjuht Enn Laansoo Jr. jääb kommentaari andes kidakeelseks ja ütleb, et PPA palvel ta üksikasju ei avalda: ja kõike ta ei teagi, sest kõne ärandatud autost on ta saanud kell 12:18 infotöötajalt – 3 minutit enne meie telefonikõnet.

Vaata pilte ja loe täisteksti saidil Accelerista.com.