Tallinn parandab oma kõige hullemas seisus tänavatest sel aastal vaid kaks

 (60)
Tallinn parandab oma kõige hullemas seisus tänavatest sel aastal vaid kaks
Illustratiivse tähendusega piltFoto: Kert Saarma

Tallinna linna selle ja järgmise aasta eelarvesse on planeeritud nende tänavate parandustööd, mille suhtes linnaelanikud kõige rahulolematud on.

autogeenius küsis oma lugejatelt, milliste Tallinna tänavatega nemad kui liiklejad kõige vähem rahul on, arvestades tänavakatte seisukorda ning vastuseks saime järgmise loetelu: Valgevase, Türi, Betooni, Paljassaare tee, Laki, Kesk-Sõjamäe ja Väike-Sõjamäe, Mäepealse ja Tähetorni.

“Tallinna linna 2018. aasta eelarves on planeeritud eelarvelised vahendid Valgevase tänava taastusremondi teostamiseks, Türi tänava rekonstrueerimistööde teostamiseks, Kesk-Sõjamäe ja Väike-Sõjamäe rekonstrueerimise projektdokumentatsioonide koostamiseks, Raja tänava lõigus Akadeemia tee kuni Üliõpilaste tee (koos Mäepealse tänava lõigu Mäealuse – Raja tänavatega) rekonstrueerimise projektdokumentatsiooni koostamiseks ja Tähetorni tänav (lõigus Paldiski maantee – Kadaka tee) rekonstrueerimise projektdokumentatsiooni koostamiseks,” loetles Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf.

ekraanitõmmis
Seotud lood:

Kesk-Sõjamäe, Väike-Sõjamäe, Raja, Mäepealse ja Tähetorni tänavate rekonstrueerimistöödega on planeeritud alustada 2019. aastal.

Loe pikemalt edasi autogeenius'est