Switzer süstis Nissan GT-R’i narkootilist rallinektarit

 (1)
Switzer R850 Nissan GT-R
Switzer R850 Nissan GT-R---

USAs Ohios tegutsev Tym Switzeri tuuningufirma valmistas tänavu tegelikult juba Nissani suurepärasest digisuperautost monstroosse 800 hj versiooni. Sellega hamba verele saanud kliendid janunesid aga millegi võimsamagi järgi ning Tym ei hakanud ka vastu punnima.

Dünaamilisema ringrajatulemuse saavutamiseks kasutatakse teatavasti spetsiaalseid ringrajarehve, mis parandavad tänavaseaduslike ratastega võrreldes autode aegu märgatavalt. Miks mitte siis kallata bensiinipaaki masina mootorile teist minekut andvat, tavalisest tanklavedelikust hoopis nakatavamat rallikütust?

Switzer modifitseeris oma P800 GTR'i rallikütust taluma nende klientide heaks, kes lasevad oma Godzillad lahti tõepoolest peamiselt ringradadel. Pakett R saigi nime Rallikütuse järgi. P800 esitäht viitab bensiiniPumbale.

Tuleohtlikum aine viis auto võimsuse 800 hj pealt 850 peale, mida pole teab mis palju, ent siiski märgatavalt. Muuhulgas efektiivsemast jahutussüsteemist, kuhu kuuluvad massiivne radiaator, termostaat ja Switzeri vahejahutid MONSTER, koosnev tuuningupakett R850 maksab 20.990.- dollarit.