Šveitslased tegid Fiati pesamunale rasvaimu?

 (1)
Rinspeed UC?
Rinspeed UC?Rinspeed

Emapilgul näib tõesti nii, kuna hullumeelsete ja ekstravagantsete tuuningutoodete ning originaalsõidukitegi loomisega tuntuks saanud Šveitsi firma Rinspeed kavatseb Genfi näitusel demonstreerida kondise olemisega Fiat 500’le sarnanevat luksuslikku megalinnaputukat UC?

UC? on Fiat 500 ja Smart ForTwo sohilapsena näiv elektriline seade suures linnas ringi pendeldamiseks. UC tähendab urban commuter ning küsimärk selle lõpus uurib, kas taolised lõbusad nööpliikurid ongi megalinnainimeste tulevik.

Liitiumioonakude toel jõuab ühe laadimisega 110 km kaugusele. Praktiliselt ruudukujulise plaaniga UC? on mõnus ükstakõik, millises asendis ja mis pidi parklas seisvate autode vahele susata. Lisaks näeb Rinspeed, et nende minimasinaga on võimalik sõita otse rongi pardale, umbes nagu jalgrattaid on tavaks linnadevahelisel liikumisel vagunisse ühes võtta.

Rinspeed usub UC?’i ning plaanib selle seeriatootmist. Huvituvatele investoritele ning võimalikele partneritele olgu öeldud, et seljatatud on ka üks elektriautode kasutusmugavust enim kimbutav probleem – akude kestmine külmades ilmastikutingimustes.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.