Šveitsis avati autodes seksijaile vaheseintega eriparkla

 (9)
Avalikus kohas seksimine reguleeritud. Foto Philippe Desmazes, AFP
Avalikus kohas seksimine reguleeritud. Foto Philippe Desmazes, AFPScanpix

Milleks võidelda tuuleveskitega (loe: sõidukites seksida armastavate inimestega)? Šveits on neutraalne riik ja kui ühiskond soovib ikka autos sageli seksida, siis miks mitte see ametlikult sanktsioneerida?

Zürichi politsei on loobumas avalikes kohtades autodes vahekorda astunud paaride korrale kutsumisest, kuna nüüdsest on inimestel võimalus sõita kirgi rahuldama otse selleks pühendatud parkimisplatsile, kirjutab Times. See on nagu tavaline parkla, ent valgetele joontele lisaks eraldavad seisvaid sõidukeid kõrged plangud.

Taolised seksilatrid (vaata pilti SIIN) on kasutuses Saksamaal Essenis ja Kölnis, kus neid ei pruugi aga siiski eeskätt armunud paarid, vaid prostituutide teenuseid maitsvad kliendid. Sama probleemi lahendamiseks, õigemini tegevuse tuumikpunktidesse keskendamiseks ongi Zürichi linnavalitsus langetamas otsust seksilatrite soosinguks.

Zürichi linnakodanikud olid kõikjal seksimisest vankuvate autode nägemisest juba surmani tüdinud, kui tsiteerida ühe isiku arvamusavaldust briti lehele Metro. Kas aga sõidukites seksivad tegelased soovivad oma asju taolistes eriparklates ajada? Paljudele on kõigele lisaks erutav just see moment, et keegi võib neile peale sattuda...

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.