Sündimise ime: vaata, kuidas sünnib Audi RS3

 (9)

Mõnikord juhtub ime ja autoreklaame väljamõtlevad kopiraiterid nokivad tera. Audil on vedanud, sest film Audi RS3 sündimisest on lausa imeliselt ilus. Vägev vaatepilt igaühe jaoks, kes kord inimlapse sündi näinud ja kogenud. Jah, seekord on tabatud naelapead.

Vahendab Accelerista.com

Filmi vaatenurk on ootamatu: Audi R8 on seekord ema rollis ja vaevleb sünnitusvaludes. Kere ragiseb, antitiib kerkib ja langeb, õli lendab, ühendused katkevad, V10 kerib pöördeid üha kõrgemale… pinge kerib end minutijagu nii, et vaatajal hakkab pea valutama kaasa punnitamisest. Ilus piinlemine.

Ja siis ta tuleb, viimaste pressidega sealt, kus ikka tullakse… tagantpoolt. Uhh! Kergendus. Uus RS3 on sündinud. RS3 sünnidaatumiks märgitakse 16. aprill, 2015, sünnikaaluks 1520kg ja südamelöökide arvuks 362 hj. See kõik on nii absurdselt ilus ja inimeseloomale lihtsalt samastumist võimaldav- me kõik tuleme ju “sealt”. Seda filmi lihtsalt peab nägema.

Filmi loojaks on agentuur Bartle Bogle Hegarty London, idee autorid Dominic Goldma ja Ian Heartfield. Tootis Mill, režissöör Andrew Proctor. RS3 esmaesitlus ja kampaania toimus 2015. aasta kevadel.
Loe edasi Acceleristast