Ssangyongi omanikud peavad autode hooldamisel kannatust varuma

 (3)
Ssangyongis valitseb täna veel segadus
Ssangyongis valitseb täna veel segadus---

Ssangyong marki kandvate autode hoolduse ja remondiga tegelev AS City Motors teatab, et Sangyongi omanikud peavad tehase raskustesse sattumise tõttu varuma kannatust oma autode hooldamisel ja remontimisel.

City Motorsi tehnikadirektor Raul Aava sõnul suudab tehas hetkel tähtaegselt tarnida vaid ca. pooled tellitud varuosadest, "Teeme siiski kõik endast oleneva, et kliente võimalikult kiiresti teenindada ja palume mõistvat suhtumist, lootust, et tarned paranevad siiski on", ütles Aava.

1954. aastal Lõuna-Koreas asutatud Ssangyong sattus majandusraskustesse käesoleva aasta jaanuaris, kuid alates maist töötab saneerimiskava alusel ning kohtu järelvalve all.

2002. aastast tegutsev Renault ja Dacia müügi ning hooldusega tegelev City Motors AS omandas kolmanda esindatava automargina Ssangyongi esindusõigused 2008. aasta oktoobrikuus. Ametlik esindusõigus lõppes käesoleva aasta märtsikuus, mil tehases valitseva segase olukorra tõttu sulges uksed Leedus resideerunud maaletooja Nelleman Baltic UAB.

Hetkel tegeleb City Motors Ssangyongi hoolduse ja remondiga vastavalt oma kasutuses olevatele võimalustele ja kontaktidele.