Silm puhkab, hing ihkab: populaarne Ford Mustang on oluliselt värskem

 (2)
Silm puhkab, hing ihkab: populaarne Ford Mustang on oluliselt värskem
Uuenenud Ford Mustang V8 GTAccelerista.com

Ford esitles äsja oma uut Mustangit – maailma enimmüüdud sportkupeed. Autot on kõvasti täiustatud nii disaini – kui tehnoloogiliste lahenduste osas. Valikus on senisest parema jõudlusega mootorid ja uudne MagneRide tehnoloogia koos isikupärastatava diginäidikute paneeliga.

Vahendab Accelerista

  • Sihvakam disain, parem aerodünaamika
  • Valikus uus, 10-käiguline automaatkast
  • 12-tolline diginäidikute paneel
  • Euroopas jõuab müügile 2018. aasta alguses

“Üle Euroopa on kliendid näidanud Mustangi suhtes üles kirge, mis võib võistelda fännidega üle terve maailma,” ütles Jim Farley, Fordi Euroopa, Kesk-Ida ja Aafrika piirkonna tegev-asepresident ja president.

“Uus Ford Mustang vastab oma täiustatud sõidukogemuse ja juhitavusega ning juhiabitehnoloogiatega, mille hulgas on näiteks jalakäijatuvastus, märksa paremini Euroopa autojuhtide ootustele. Ka anname nende käsutusse 10-käigulise automaatkasti, mis aitab kaasa säästlikumale sõiduviisile.”

Näitleja, produtsent ja ettevõtja Dwayne Johnson esitles uut Mustangit maailmale, kinkides esimese mudeli Ühendriikide sõjaväe väärikale naisveteranile. Video levis sotsiaalmeedias kulutulena, 8.4 miljoni meeldimisega on Mustangil kõige populaarsema auto tiitel juba käes.

Seotud lood:

ISIKUPÄRASTAMIST VÕIMALDAV TEHNOLOOGIA

Mustangi armatuuris tuleb valikusse Fordi esimene 12-tolline täisdigitaalne LCD-ekraan. Seda täiesti uut näidikutepaneeli saab kerge vaevaga isikupärastada, pakkudes kolme eraldi vaadet.
Loe edasi siit