Särtsaka välimusega Suzuki Swift, oma varustuse vang


Särtsaka välimusega Suzuki Swift, oma varustuse vang
accelerista.com

Swift on läbi ajaloo Suzuki jaoks olnud ülioluline mudel, mis võimaldas sel tootmismahtudelt globaalse tootja staatusse tõusta. Swifti toodetakse alates aastast 2004.

Vahendab Accelerista

  • Suzuki Swift on väheseid baasvarustuses nelikveoga väikeautosid
  • Jõuallikate valikus üksainus 1,2-liitrine vabalthingav mootor
  • Hind 13 999 eurost alates, aga juurde saabki vaid metallikvärvi

Tüüpilise maailmaautona müüakse Swifti kõikjal, kuid tema suurim turg on Indias, kus müüakse ligi pool toodangust. Seda küll Maruti, mitte Suzuki nime all, kuid auto on sama. Euroopasse jõuab kõigist Swiftidest pisut vähem kui viiendik.

Swift jagab uut HEARTECT platvormi sõsarmudelite Ignise ja Balenoga. Viimane on Suzuki tooteportfellis praktilise suuna esindaja ning selle jõudmine Eesti hinnatundlikule turule on küsitav. Ehk on huvitav teada, et platvorm võimaldab ka hübriidajami kasutamist.

Swift on suunatud ennekõike nooruslikule tarbijale, kelle jaoks on oluline fun. Kõigest 3,8-meetrise väikeauto tühimass jääb tänu kõrgtugeva terase kasutamisele alla tonni, mis loob aluse heale dünaamikale.

Seotud lood:

VARUSTUS

Eestis müüdav Swift on saadaval käsitsi seatava kliimaseadme, nahkrooli, LED-päevatulede ja 16-tolliste valuvelgedega. Ainsa lisavarustusena võib valikusse lisada metallikvärvi.
Loe edasi siit