Saksamaa kõige rahulolevamad autoomanikud sõidavad Subaruga

 (31)
Subaru Legacy sedaan
Subaru Legacy sedaanSubaru

Subaru kinnistab jätkuvalt oma positsiooni kui kõige rahulolevamate klientidega automark. Saksamaa suurim kliendirahulolu uuring ADAC AutoMarxX 2011 tõdeb taas, et oma autovalikuga on kõige enam rahul Subaru omanikud.

Sarnaselt varasemate aastatega näitavad 2011. aasta uuringu tulemused, et oma autovalikuga on kõige enam rahul Subaru omanikud. Subarule järgnesid seekord Mitsubishi ja Honda kliendid. Autosid hooldavate teenindusettevõtete töö kvaliteedi osas pälvisid kõrgeimad hinnangud samuti Subaru esindused.

Järjekordne kliendirahulolu uuringute kõrgeim auhind peegeldab Subaru kindlustunnet oma toodete ja edasimüüjate usaldusväärsuse suhtes ning rõhutab erakordse tootmiskvaliteedi ja kõrgetasemelise klienditeeninduse topeltmõju.

AutoMarxXiga hindab ADAC Saksamaal müügil olevate sõidukitootjate imagot ja turupositsiooni. Hinnang koosneb mitmetest kriteeriumidest nagu margi imago, turupositsioon, kliendirahulolu ja toote kvaliteet. Lisanduvad ka keskkonna- ja ohutusküsimused, mille puhul võetakse hinnangu alusena arvesse ADACi EcoTesti tulemusi.

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!