Rootslased ehitavad 21. sajandi vaimus Jaguar E-Type’i valmis!

 (7)
Growler E ehk uus Jaguar E-Type by Visualtech 1
Growler E ehk uus Jaguar E-Type by Visualtech 1

Kõiksuguseid kauneid, põnevaid ja uskumatuid disainimõtteid esitlevad igasugused autodisainerid üle terve maailma iga nädal. Neid töid vaadates tekib aga nukker rõõm, kuna ükski neist reaalsuseks ei saa. Rootsi ettevõte Visualtech teatas aga, et nende uhke Growler E valatakse valmis!

Tõepoolest, Visualtech on veendunud oma disaini põnevuses ja terviklikkuses ning kujutab ette, et nende 21. sajandi vaimus neoretro Jaguar E-Type, kontseptnimega Growler E, läheb nii mõnelegi jõukale kliendile nii hästi peale, et soov selline soetada võiks lõppeda tõelise autoostuga. Seda siis alates suvest 2012, mil Visualtech on valmis masinat klientidele tarnima, ehitades autosid koostöös Soome Valmetiga või Steyriga.

Jõuallikana embab Growler E aiste vahel Jaguar XKR’i 5-liitrist 600-hobujõulist V8 agregaati, mis tagab 100 km/h umbes nelja sekundiga. Kui Visualtech masina suuremasse seeriasse võtab, küsitakse ühe eest umbes 700 000 dollarit, kui neid aga üksnes mõni ehitatakse, tuleb arvestada poole krõbedama hinnaga. Ikkagi peen värk!

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!