Renault vahetab Venemaal juhti ja toob turule Kaptur 4×4 vene variandi

 (2)
Renault vahetab Venemaal juhti ja toob turule Kaptur 4×4 vene variandi
accelerista.com

Renault vahetab Venemaal välja AVTOVAZ tegevjuhi ja lisab mudelivalikusse uue Renault Kaptur 4×4 nelikveolise krossoveri, mis disainitud spetsiaalselt vene turule. Uudismudelit hakatakse tootma Renault’ Moskva tehases.

Vahendab Accelerista

Renault Kaptur on loodud Vene turu klientidelt saadud tagasiside põhjal. K-täht mudelinime alguses viitab omadustele: Качество (kvaliteet), Комфорт (mugavus), Красота (ilu). Lisainfot uue Renault Kapturi kohta on oodata märtsi lõpus.

Lisaks teatas Rostec Auto BV eile, et Nicolas Maure saab alates 4. aprillist AVTOVAZi uueks tegevjuhiks, saades sellega lahkuva Bo Inge Anderssoni järglaseks.

55-aastane Maure on praegu Renault Grupi Rumeenia operatsioonide tegevjuht, kus vastutab kõikide äri- ja tööstuslike tegevuste eest. Lisaks on ta ühe Euroopas kiireminikasvava autofirma ja Rumeenia kõige suurema eraettevõtte Automobile Dacia SA president ja tegevjuht.

Enne seda oli Maure Renault’ asepresident globaalse tootmise alal ja Renault-Nissani liidu hankeorganisatsioonis asepresident jõuülekannete alal. Ta on juhtinud meeskondi nii tootmise, hanke, kvaliteedi ja müügijärgse teeninduse valdkonnas. Renault’ga ühines ta 2000. aastal.
Loe edasi siit