Prantslaste armastus Daciate vastu on lihtsalt piiritu

 (4)
Ühiskallistus nimega "Ma armastan oma Daciat"
Ühiskallistus nimega "Ma armastan oma Daciat"Dacia

19. septembril toimunud Dacia järjekorras juba teistest Grand Pique-Nique üritustest Mousseaux sur Seine’s (Pariisi lähistel) ja Cublize’s (Lyoni lähedal) võttis osa enam kui 7500 Dacia kogukonna liiget. Ühiskallistuseks saabus ka kaugetest paikadest kokku oma 2000 masinat!

Üritusele sõitis kokku ligikaudu 2000 Dacia autot, kusjuures paljud automargi austajad läbisid kohalejõudmiseks koguni sadu ja sadu kilomeetreid. Näiteks saabusid mõned Mousseaux’ üritustele kohale Lõuna-Prantsusmaalt, osa Cublize’ piknikulistest aga ei pidanud paljuks kohale sõita koguni Atlandi rannikult.

Lisaks suurele piknikule toimus ka meelelahutusprogramm, mis sisaldas näiteks veemänge ning Dacia Duster 4x4 demonstratsioonsõite. Samuti koondati osalejad fotole, millel moodustati õhust loetav tekst "J'aime ma Dacia"/„Ma armastan oma Dacia’t" (Mousseaux) ja "Dacia 2010" (Cublize).

Milline see värske Duster on, saad teada videotestist!

Oma kohaletulekust sai teatada ka Dacia Facebook’ fännilehekülje kaudu (http://www.facebook.com/Dacia). Osa külalistest saabus kohale koguni eelmisel õhtul, et üritustest täiel rinnal osa võtta. "Me saame siin teineteisega kohtuda, arutada erinevatel teemadel ja tunda üritustest lihtsalt rõõmu," väljendas üks osalejatest. "See on suurepärane idee, kuidas inimesi kokku kutsuda."

Bernard Cambier’i (Dacia müügidirektor Prantsusmaal) sõnul on autosõprade jaoks välja kasvamas sotsiaalne liikumine, eriti nende jaoks, kes armastavad teha tarkasid otsuseid ja maksta vajaliku asja eest õiglast hinda. ”Eks see üritus väljendab omamoodi Dacia omanike rõõmu ja uhkustunnet, kuidas muidu seletada nende piknike meeletut edu," lisas Cambier.

Mis mõttes on Dacia Sandero Stepway parim sõiduk Maa elanikele, vaata videotestist!

Hiljuti Prantsusmaal valminud TNS Sofres Car 360° uuring koostöös Le Journal de l’Automobile’iga tõi välja, et Dacia on klientide poolt kahe kõige rohkem hinnatud kaubamärgi hulgas.

Viimase viie aasta jooksul on firma kasvanud Prantsusmaal üheks põhiliseks tegijaks. 2010. aasta augusti lõpus oli Dacia müügilt neljas (Renault’, Peugeot’ ja Citroen’ järel) – 70 000 registreerimist autoregistrisse. Kasv võrreldes eelmise aasta kaheksa esimese kuuga on 125% ning turuosa 8,2%.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!