Pilk peale, käsi külge: uue Ford Fiesta kapis on koguni neli moodsat ülikonda!


Pilk peale, käsi külge: uue Ford Fiesta kapis on koguni neli moodsat ülikonda!
accelerista.com

Ford esitles Saksamaal, Kölnis “Go Futher”-aastaüritusel suurejooneliselt Fiesta uut põlvkonda. Uus Fiesta jõuab turule nelja teemapaketiga, sealhulgas kompaktse krossoverina. Ford on võtnud sihiks pakkuda B segmendis premiumi-elamust: Fiesta turvalisuse abisüsteemid ja mugavusvarustus on tuttavad paar klassi kõrgematelt sõidukitelt.

Vahendab Accelerista

“Go Further” nime kandev massiivne üritus on Fordi moodus näidata oma töötajatele, edasimüüjatele ja ajakirjanikele, millega ettevõte on viimasel ajal tegelenud ja kuhu suundutakse.

Kirsina tordil on sel üritusel alati ka mõni mudeli maailma või Euroopa esmaesitlus. 2013.a. Barcelonas oli selleks näiteks Mustangi Euroopa versioon, sel korral näidati esmakordselt uut Ford Fiestat.

2500 külalist. Mõtlemapanev hulk, seda nii majutuse, transpordi kui ka ürituse enda toimumiskoha mõttes. Kölni äärelinnas – Niehl’is – paiknev Fordi tehas pakkus piisavalt pinda, et säärases mõõtkavas ettevõtmine edukalt korda saata ja vaadates külaliste ning neid transportivate busside hulka, rõõmustasid kohalikud transpordiettevõtted ja hotellid süllekukkunud lisateenistuse üle kindlasti väga.
Loe edasi siit