Pilk peale, käsi külge: premiumihõnguline Opel Insignia

 (38)
Pilk peale, käsi külge: premiumihõnguline Opel Insignia
accelerista.com

Uus Opel Insignia 2017 lõhnab premiumi järgi. Mida muud arvatagi, kui üks neljarattaline näeb välja nagu premiumklassi auto ja on ka varustatud noobleklassile vastavalt. Auto visuaalsest üldmuljest haarab silm mitmeid vihjeid eksklusiivsematele konkurentidele, eriti ühele, kolmetähelisele sakslasele.

  • Uus Opel Insignia on eelkäijast kergem ja aerodünaamilisem
  • Auto on mugav, ruumikas, täpse roolitunnetusega
  • Proovisõitudeks valmis juunist alates
  • Grand Sport sedaani hinnad algavad 19 200 eurost

Vahendab Accelerista

Uue põlvkonna Insignia paistab silma oma sportliku kerekuju ja hea aerodünaamikaga (0,26 cd). Auto on eekäijast kergem, nobedam ja avaram ning kütusekulu, mis paberitesse märgitud, on üle mõõdetud reaalelus, WLTP katsetsüklis. Esimese mulje põhjal võin kinnitada, siit tuleb konkurent mitmele luksuslikumale sakslasele.

ÄRAVALITUTE ENNELÕUNA LAHEMAAL

Mul oli koos kolleegidega võimalus Insigniat poole päeva jooksul Lahemaa teedel proovida. Nii kurvilistel teedel, maanteel kui ka linna vahel sõidab Insignia väga hästi. Ikka need kolm tähte saksa autotähestikust…

Seotud lood:

Istume kolleegidega üle Euroopa Viking Motorsi ette kokku kutsutud seitsmesse tuliuude Insigniasse. Märtsi alguses Saksamaa registrisse kantud valged ja sinkjashõbedased sigarikujulised haiuimega autod tõmbavad silmnähtavalt pilke – mitte ainult meie vaid ka möödujate omi.

Tunnen end pisut privilegeeritute sekka kuuluvana, esialgu on uusi Insigniaid veel vähe, proovisõitudega alustatakse Eestis ametlikult juunis. Vägisi kisub parafraasina ümisema ühte tuntud lastelaulukest “saada pruuni teiseks juuniks…” Ainult viiulit ei ole. Pruun on aga üks hooaja moevärvidest, teab trendipolitsei.
Loe edasi siit