Peugeot 5008 valiti aasta taksoks!


5008sse koli või elama!
5008sse koli või elama!Kaader klipist

Peugeot 5008 1,6-liitrine 112-hobujõuline 6-käiguline HDi FAP diiselmootoriga versioon valiti Prantsusmaal 30 erineva automudeli seast aasta takso auhinna laureaadiks.

Auhinna andis üle Prantsuse taksonduse ajakiri l’Officiel du taxi. Võitja valis välja ajakirjanikest ja taksoliitude esindajatest koosnev žürii koos ajakirja tellijatega.

Žürii põhjendas oma valikut Peugeot 5008 hea juhitavuse ja ruumika salongiga. Samuti on võimalik mudelit täiendada kõrgtehnoloogilise varustusega nagu näiteks esiklaasile projitseeritav informatsioon (head-up display) ning pikivahe märguanne (distance alert).

Samuti rääkisid 5008 kasuks asjaolud, et see on saadaval nii 5- kui 7-kohalise versioonina ning et sõiduk on väga ökonoomne – manuaalse käigukastiga verstiooni puhul keskmiselt vaid 5,1 liitrit 100 kilomeetri kohta.

Peugeot 5008 müüginumbrid näitavad täna, aasta peale mudeli turuletoomist, endiselt tõusutrendi. Ainuüksi Prantsusmaal on 5008-t registreeritud üle 23 000 mudeli, mis on turu suurim müüginumber 5-7-istmeliste kompaktsete mahtuniversaalide seas.

Peugeot ärikliendid saavad 5008 omadusi 48-tunnise proovisõidu jooksul ka ise proovida. Lisaks nimetatud mudelile kuulub demoautode mudelivalikusse veel mitmeid spetsiaalvarustusega sõidukeid nii sõiduautode kui ka tarbesõidukite osas.

1810. aastal asutatud Peugeot toodab liikumisvahendeid alates jalgratastest kuni tarbesõidukiteni. Ettevõte on 10 000 esindusega 160. riigis üks maailma juhtivaid autotootjaid. 2009. aastal müüs Peugeot 1,84 miljonit sõidukit, millest pooled väljastavad vähem kui 140g süsihappegaasi kilomeetri kohta. 50 aastase kogemusega KW Bruun on Peugeot’ ametlik maaletooja Eestis, Lätis, Taanis, Rootsis ja Islandil ning müüb kokku ligemale 40 000 Peugeot’ sõidukit aastas.

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.