Pereauto otsingul: Nissan Pulsar, emale paras ja isale meeldib

 (12)
Pereauto otsingul: Nissan Pulsar, emale paras ja isale meeldib
accelerista.com

Ilona, Aleksei ja nende kaks last moodustavad täiesti tavalise, moodsa Eesti pere. 15-aastane Malena lõpetab põhikooli, 3-aastane Sass on lasteaialaps, Ilona hoiab korras Tallinna kodu ning Aleksei teeb mitmenädalasi vahetusi Šveitsis, judokasid treenides. Üks auto kulub perele väga ära. Nissan Pulsar on esimene, mida Budõlinid ühiselt hindama asuvad.

Vahendab Accelerista

Aleksei on kogenud autojuht, Ilona sooritas äsja edukalt eksamid ja on värske juhiloa omanik. Nende tiimitöö on olnud suurepärane, tänu Aleksei eeskujule on Ilona Tallinnas liigeldes kindla käega ja roolis rahulik – harva, kui nii turvalist “rohelist” liikluses näeb. Seega pole vahet, kas suur või väike auto, sõita saab kõigega.

Pereauto kandidaatide valikul ei suru kumbki peale oma arvamust, ühiselt arutatakse läbi pere vajadused, peamised sõidud, arvutatakse aastane kilometraaž ja asutakse üks teise järel läbi proovima silma jäänud sõidukeid.

Esimesena võtavad Ilona ja Aleksei ette Nissan Pulsari viiekohalise luukpära ning sõidavad sellega kolm nädalat omi vajalikke sõite. See on ühe auto tundmaõppimiseks pikk aeg – ajakirjanikudki ei tee tihti nii põhjalikke proovisõite – paari nädalaga lahtuvad esmased emotsioonid ja rõõm uuest sõidukist ning asenduvad teadmisega, mismoodi oleks selle autoga päris elus koos kulgeda.

Seotud lood:

Proovisõiduauto andmed

  • Nissan Pulsar DIG-T 115 Xtronic
  • Mootor: 1.2- liitrine turbo-bensiin koos variaatorkäigukastiga
  • Varustustase Acenta
  • Lisavarustusena NissanConnect multimeedia- ja navi + tagurduskaamera
  • Letihind: 19 590 eurot

Vaata edasi siit