Pealtnägija: Narva endisest jälitajast sai tsikligeenius

 (35)
Igor Brokki efektseim teos - Magnum Eldorado
Igor Brokki efektseim teos - Magnum Eldorado---

ETV menusaade Pealtnägija leidis Narvast üles ühe endise kriminaaljälitaja, kes jättis mõned aastad tagasi oma magusa ja põneva riigitöö, et alustada üle terve regiooni kuulsust toonud tsiklite ehitamise ja tuunimise äri.

Kaheksa aastaga on salapärasel härra Igor Brokkil valminud aukartustäratav galerii Magnumi embleemi kandvaid spetsiaaltsikleid, mille eest on mõni ida-rikkur olnud nõus käima välja isegi miljoneid. Ent jäänud erilisest kaherattalisest sellele vaatamata ilma. Kokku on motonäitustele passivaid eksemplare sündinud 13.

Tsiklite kallal nokitsemine ei piirdu Narvas tänaseks päris suureks kasvanud ning leivatööna nikeldamisega tegelevas ettevõttes niisama putitamise või remontimisega. Tavalisest odavast tossutajast sünnib siin tegutseva oskusteabe abil pigem kunstiteos.

Vaata videost, millised need tsiklid on ja kuidas nii kirglik mootorrattaehitaja oma tööd kodu ja garaaži ning oma elu pere ja tuuningu vahel jagab. Tänaseks on tal endal, muide, tsikliehitamisest villand ning uue väljakutsena tuksub südames plaan ühe 1950ndate USA auto vääristamiseks.