Nicholas Cage’i filmis juba teine avarii!

 (1)
Võlumaailm ei soosi Cage'i uut filmi, foto Houda Ibrahim, AFP
Võlumaailm ei soosi Cage'i uut filmi, foto Houda Ibrahim, AFP---

Mõni päev tagasi teatasime Cage’i uue filmi võtetel juhitavuse kaotanud Ferrarist, mis vigastas kahte inimest. Sel korral on vigastatuid aga juba üheksa.

Täna öösel ehk Ameerika Ühendriikide mõttes hommikul tabas üks suur linnamaastur juhitavuse kaotades üsna eelmise õnnetuse piirkonnale lähedal New Yorkis äärekivi ning lendas otsa tervele seltskonnale inimestele, milles oli ka mitmeid isikuid filmi produktisoonimeeskonnast, vahendab 1010wins.com.

Naine, kes linnamaasturit roolis, polnud sel korral filmiga otseselt seotud, ent jumaliku vahelesekkumisena mõjuvad sellised intsidendid juba küll. Kui kaskadööri juhitud Ferrarile jäi ette kaks inimest, post ja pizzarestoran, siis sel korral tuli parameedikutel tohterdada juba tervenisti üheksat vigastatut.

Nicholas Cage filmib parajasti oma uut linateost nimega The Sorcerer's Apprentice, mis võiks eesti keeles tähendada Võluri Õpipoissi. Eks veel rohelise võluri esimesed trikid lähegi loodusseadustega vastuollu ning veidi aia taga. Jääme pingsalt ootama, mis on järgmised „arengud" võtteplatsil.