Nelikveo mehed, tähelepanu! Uuenenud Subaru Forester jõudis Eestisse

 (45)
Nelikveo mehed, tähelepanu! Uuenenud Subaru Forester jõudis Eestisse
accelerista.com

Uuenduskuuri käigus värskema disaini ja interjööri saanud Subaru Forester on nüüdseks jõudnud Eestisse. Foresteri näol on tegemist viimaste aastate ühe müüduima maasturiga kogu Baltikumis.

Vahendab Accelerista

Aastaid on Subaru mudelite alustalad olnud unikaalsed boksermootorid ning pidev sümmeetriline nelikvedu. Ka 2016. aasta Foresteri iseloomustavad needsamad tuntud ja Subaru puhul traditsioonilised omadused, millele nüüd on lisandunud mitmeid kvaliteeti ja kasutusmugavust tõstvaid lahendusi.

Muudatuste käigus on Forester saanud uue välimusega esiosa, mida ehivad BI-LED esilaternad koos integreeritud päevasõidutuledega. Lisaks on Foresteril nüüd roolipööramisele reageerivad kurvisõidutuled, mis valgustavad manööverdamisel pimedaid nurki paremini. Uudse disaini said ka auto 17“ ja 18“ kergmetallveljed.

Foresteri varustusse lisandusid elektrilise soojendusega rool ning istmesoojendused nii esi- kui tagaistmetel. XE mudelitel lisandus standardvarustusse puutetundlik navigeerimissüsteem ning nahksisuga mudelite varustus täienes istmemäludega.

Loe edasi siit