Motoexotika eri: mootorrattakunn Zündapp tähistab sajandat juubelit

 (3)
Motoexotika eri: mootorrattakunn Zündapp tähistab sajandat juubelit
Zündapp KS601 ehk Roheline ElevantAccelerista.com

24.-25. märtsil leiab Tartu Näituste messikeskuses taas aset Lõuna-Eesti vanim motomess Motoexotika, kus näidatakse kaherattalisi igale maitsele. Eesti Vanamootorrattaklubi Unic-Moto teeb oma väljapanekuga kummarduse mootorrattakunnile Zündapp, mis tänavu tähistab oma sajandat juubelit.


Vahendab Accelerista

Kolmel päeval jagub Tartusse motomürinat ning lisaks ratastele saab messil tutvuda mototarvikute ja -varustuse, taastatud ja ümberehitatud mootorrataste, motoseadmete, matkatarvete ja motoelektroonikaga.

Väljas on kõik suured tegijad: Yamaha, Suzuki, Harley-Davidson, Aprilia, Vespa, CFMoto, Benelli jt. Külastajate vahel loositakse välja koguni kaks mootorratast – laupäeval, 25. märtsil CFMoto CF 650-TF ja pühapäeval, 26. märtsil Harley-Davidson GX750 Street!

Seotud lood:

Lisaks siis südantsoojendavad vanad mootorrattad Unic-Moto boksis, mis seekord on suunatud Saksamaa viljaka ajalooga Zündappi tehase 100. aasta täitumisele.

Zündapp on tootnud (või püüdnud toota) mootorrataste kõrval ka muud olulist tehnikat nagu õmblusmasinad, muruniidukid, autod ning lennuki- ja laevamootorid. 24.-26. märtsini on aga Motoexotikal võimalik lähemalt kaeda mööda Eestimaad vuravaid Zündappi mootorrattaid – nii külgkorviga kui ka ilma: Bella R204 (1959), K-350 (1936), 1939. aasta mudelid K-500 ja KS650 ning lisaks üks 200ne Zündapp ning võimsam mudel KS750.
Loe edasi siit