Moskva multimiljonilises Ferrari-põlengus süüdi rotid!

 (20)
Moskvas kõrbes õnnetult järjekordne Ferrari
Moskvas kõrbes õnnetult järjekordne Ferrari---

Mõni päev tagasi süttis Venemaa pealinnas üks miljoneid kroone maksnud Ferrari vaid pool tunnikest peale selle soetamist. Tänaseks on leitud ka grupp, mille poole süüdistavalt näpuga näidata – närilised.

Venemaa uudisteallikate sõnul oli tegu 2006. a. Ferrariga, mis paistab piltide järgi olevat 612 Scaglietti. Selle auto hinna ajas aga kõrgeks suur hulk modifikatsioone, mis superauto juures tehtud. Hävinud vara hinnaks kujunes seetõttu peaaegu 9,5 miljonit krooni!

Noor neidis, kes selle Ferrari eest taolise summa välja käis, oli juba auto neljas - ja nüüd siis ka viimane - omanik. Pealtnägijate sõnul veeres sportauto rahulikult tänaval kui äkitselt hakkas selle mootoriruumi alt musta suitsu kerkima ning siis ei läinud enam palju aega, kui terve Ferrari paksu tossu mattus. Eksootiline sõiduk hävines minutitega, selle soetanud naisterahval õnnestus õigel ajal autost väljuda ning tema viga ei saanud.

Mis siis taolise ebaõnne taga olla võiks? Moskva edasimüüja rääkis ajalehele Kommersant, et vabalt võivad olla süüdi rotid, kes kappava hobuse logo kandva auto elektrisüsteemi läbi närisid! Miks mitte - pisikesed närilised on ennegi tundlikele traavlitele peavalu valmistanud.


Vaata briti autosaadet Fifth Gear, et näha, millisest pillist venelanna traagilisel kombel ilma jäi.