Mitsubishi i-MiEV on soodsaim elektriauto Eestis

 (27)
Mitsubishi i-MiEV on soodsaim elektriauto Eestis
Delfi

Mitsubishi i-MiEVi hind läbis olulise hinnalanguse, makstes senisest 8000 eurot vähem. Müügihinnaks Silberauto Eesti ASi esindustes on 29 500 eurot, tänu Eesti riigi 50-protsendilisele toetusele on võimalik elektriauto omandada hinnaga alates 14 750 eurot, kirjutab autoportaal WhatCar?

"Soodsad ülalpidamis- ja hoolduskulud, viie aasta pikkune akugarantii ning Mitsubishi pikaajalised kogemused elektriautode alal tagavad, et see sõiduk teenib omanikku kaua ning probleemideta,” sõnas Silberauto Mitsubishi müügidirektor Üllar Born.

Elektriauto Mitsubishi i-MiEV kulutab Euroopa uute autode testi (NEDC; New European Driving Cycle) tulemuse kohaselt saja kilomeetri läbimiseks 13,5 kWh elektrienergiat, see tähendab, et saja kilomeetri läbimine maksab keskmiselt 1,6 eurot.

Lisaks i-MiEV elektriautole müüakse Eestis veel ka Peugeot iOn (35 640 eurot), Citroën C-Zero (35 400) ja Nissan Leaf (39 900).

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.