Mercedes-AMG CLA 45 Shooting Brake: sport seljatas praktika seisuga 75:25

 (1)
Mercedes-AMG CLA 45 Shooting Brake: sport seljatas praktika seisuga 75:25
accelerista.com

Mercedes on teadupärast maailma vanim autofirma ja tal on olnud teistest rohkem aega oma tooteid viimistleda. Sestap polegi midagi imestada, et Mercedes on kogu maailmas tuntud ja lugupeetud oma täiuslikkuse poolest. Just see omadus paneb inimesi neid autosid ostma.

Vahendab Accelerista

  • Mercedes-AMG CLA 45 SB hind alates 56 544 eurost
  • Kiire, täpne, samas üllatavalt ruumikas
  • Mõjub nagu poolpaljas Kim Kardashian Kaaba kivi kõrval

Paraku näeb nõudlikum publik ka täiuslikkusetaotluse varjupoolt – üheülbalisust. Kõik on nii ühtmoodi hea, et lihtsalt ei tekita mingeid emotsioone (kui kristalselt aus olla, vaevab sama häda ka teisi saksa noobelmarke).

RAHVAS NÕUAB HUNTI LAMBANAHAS

Õnneks on seda taibanud ka turundusstrateegid. Seetõttu pikitakse erineva suuruse ja välimusega, aga ühtmoodi emotsioonivaeste mudelite vahele ka niisugusi, mis mõjuvad nagu poolpaljas Kim Kardashian Kaaba kivi kõrval. Mercedes-AMG CLA 45 Shooting Brake 4Matic on üks selliseid.

Esmalt vajab lahtišifreerimist pikk ja lohisev mudelinimi. AMG ütleb, et dünaamika mõttes on tegu keskmisest kõvasti kangema mudeliga. Akronüüm CLA teatab meile, et tegu on A-klassil baseeruva kupeega (CL).

45 oleks vanasti tähistanud 4,5-liitrist mootorit, tänapäeval võib seda interpreteerida umbes nii, et „säärase puraka oleks andnud 4,5-liitrine mootor“. Shooting Brake (vt ka infokasti) täpsustab, et tegu pole siiski kupee, vaid universaaliga. 4Matic ütleb, et veavad kõik neli ratast.
Loe edasi siit