Maailma usaldusväärseim automark on kõigele vaatamata Toyota

 (30)
Avalda arvamust!
Miskit viga on Toyotalt üsna raske leida
Miskit viga on Toyotalt üsna raske leidaKaader klipist

Saksamaa kuulus tehnoülevaatuste tehnoülevaataja TÜV kinnitab, et Toyota on justkui vein, mis vananedes aina paremaks läheb. Nimelt teenis maailma suurim autotootja kõigele sellele pedaalipaanikale ja halvale PR’ile vaatamata ära usaldusväärseima auto tiitli.

10-punktilist maksimumskoori näitas Toyota koguni 17 erinevas kategoorias. Kõrgeimad kiidunumbrid teenis kaheksa mudelit viies erinevas vanusekategoorias vahemikus 2-11 aastat. Selle tunnustuse kohaselt pole Toyotadega mitte mingit muret terve dekaadi vältel.

Autoklasside kaupa olid omas valdkonnas parimad Prius, Auris, Verso, Avensis ning RAV4. Tänavune paanika ning suurearvuline tagasikutsumiste laine autode pikaajalisele kvaliteedile mõju ei avaldanud. See oli lihtsalt üks kahetsusväärne ning suuresti ülepaisutatud sündmus.

Hea lugeja, kes sa omad või oled omanud Toyotat: kuidas oled masinaga rahul, kas see on tõesti nii kindel kaup, nagu Saksa TÜV kiidab ning millised on ühe Toyota tüüpilisemad eelised ja vajakajäämised? Kirjuta sellest teistele kommentaariumis!

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!