Maailma kõige jõulisemaks veokiks tõusis 3500 Nm Scania!

 (11)
Scania R-seeria sättis paika uue rekkaverstaposti
Scania R-seeria sättis paika uue rekkaverstapostiScania

Täna esitles Scania online-pressikonverentsil V8-mootoritega R-seeria veokiperekonda. Erakordseks teeb esitluse fakt, et Scania tõi lisaks V8 mootoriga veokite uuele eristuvale kujundusele avalikkuse ette ka uue, kõige jõulisema raskeveokimootori maailmas.

Scania V8-seeria tippmudelil on kõikidest veokimootoritest suurim pöördemoment ja võimsus - 3500 Nm ja 730 hj. Uued disainielemendid muudavad Scania prestiižse V8-veoki maanteel koheselt äratuntavaks. V8-mootorid on nelja võimsusega: 500, 560, 620 ja 730 hj. Scania XPI ja mitmed muud uue 730 hobujõulise mootori juures tehtud uuendused, tõstavad raskeveokite jõudluse täiesti uuele tasemele.

Koos uue ja väga võimsa mootori turuletoomisega, on Scania V8-mootoriga veokimudelid, saanud ainulaadse välimuse, mis peegeldab nende mudelite tugevat positsiooni turul ja seda nii veokijuhtide kui ka transpordiettevõtete silmis. Scania V8 mudelid on ehitatud Scania uue R-seeria baasil, millele omistati hiljuti Euroopa Aasta Veok 2010 auhind.

„Scania V8-veokid on võitnud endale veoautode turul täiesti oma niši,” ütles Henrik Henriksson, Scania raskeveokite valdkonna asepresident. “Suurem osa kliente ostab Scania V8-veokeid praktilistel kaalutlustel. Nad vajavad võimsust, töökindlust ja garantiid, et nende töö saab tehtud nii tõhusalt kui võimalik. See ainulaadne kooslus võimsusest, efektiivsusest rasketes tingimustes ja säästlikust kütusetarbimisest, vastupidavusest ja autojuhtide sümpaatiast, näitab igas mõttes kõrget tootlikkust. Selle tulemusena on Scania V8-veokite edasimüügiväärtus turu kõrgeim. Uus disain rõhutab neid väärtusi veelgi.“

Seotud lood:

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!