Maailma kiireim BMW lendab nüüd 372 km/h

 (22)
On vähe neid masinaid, mis selle selja taha ei jääks
On vähe neid masinaid, mis selle selja taha ei jääksG-Power

Küll G-Poweri insenerid ühe Baierimaalt pärit ning sinimustvalget embleemi kandva sõidumasina ka kunagi üle 400 km/h liikuma putitada suudavad. Täna pakub värske M5 Hurricane RS selle eesmärgi poole järjekordset uut piletit.

Senine BMW’de absoluutne lõppkiiruse rekord oli 367,5 km/h. Ning mis masin selle sooritas? Ikka G-Poweri tuunitud M5 Hurricane RS. See sama M5 Hurricane RS. Paraku pole veel teada, kas uue rekordi mõõtmise juures olid ka sõltumatud vaatlejad, mistõttu pole selle ametlik staatus veel selge, ent mis seal ikka vahet on.

Miks peaks G-Power valetama? Keegi ju neile kandadele niikuinii ses vallas ei astu? BMWde kategoorias küll mitte, ent see hullumeelne M5 on tõenäoliselt ka maailma kiireim luksussedaan ning seda krooni ründab ka Brabus, mis üritab Mercedes-Benzidega üle piiri minna.

M5 Hurricane RS’i värskeim modifikatsiooni V10 agregaat hingab läbi kahe uue ASA T-1-316 turbolaadija. Vägevväle BMW on endiselt tagaveoline ning sel on umbes 800 hj. Kui on huvi, pakutakse saatanlikku toodet 251.100.- euro eest.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!