Maailma eksklusiivseim golfiauto nagu luksuslimusiin

 (5)
Garia pretendeerib kõige peenema gollfikäru tiitlile
Garia pretendeerib kõige peenema gollfikäru tiitlile, Garia

Golfi harrastatakse ka Eestis üpris palju ja edukalt, ent seda peetakse tüüpiliselt ikka rikkurite hobiks. Ning kui rikkur saabub klubisse nahkses luksuslimusiinis, miks peaks ta siis oma meelisala harrastamiseks istuma ümber nagisevasse ja kipakasse kärusse? Ei peakski.

Garia on väidetavalt maailma kõige eksklusiivsem, erilisem ja luksuslikum golfiauto. Kõrge esiklaasiga ning seinte ja usteta sõiduk paistab esmapilgul üsna tavalise golfiauto moodi välja, ent lähemale minnes hakkab asi aina kahtlasemaks muutuma.

Terve sõiduk on ehitatud käsitsi ning luksusautode kõrgeimate standardite järele. Esirataste vedrustus on topeltõõtshoobadega nagu mõnel sportautol. Alumiiniumdetailid on tootnud sama firma, mis tarnib neid ka Aston Martinile, Jaguarile ja Volvole ning ülekande ehitas Ducatit käigukastidega varustav ettevõte. Pidurikettad on kõigil ratastel, pidurisüsteem on hüdrauliline.

Gariaid hakatakse tootma Soomes Valmeti tehases, kus pannakse kokku ka Porsche Caymaneid ja Boxtereid. Salongis on käsitsi õmmeldud naha maailm, kust ei puudu külmik karastusjookide ja miks mitte ka tähistamisšampuse pudeleile. Ning lõpuks on Garia ka tänavalegaalne, nii et sellega võib otse oma villast golfiklubisse kärutada.