Lynk & Co 01 läheb tootmisse ja tuleb Euroopasse: millist autot see küll meenutab?

 (2)
Lynk & Co 01 läheb tootmisse ja tuleb Euroopasse: millist autot see küll meenutab?
accelerista.com

Geely kontserni kuuluv Lynk & Co andis Shanghai autonäitusel teada, et nende mudel 01 on tootmisvalmis. Koos väikemaasturi tulekuga rakendub ka täiesti uus tarbijamudel: Lynk & Co autod saavad edaspidi eluaegse garantii ja kuumaksul põhineva kasutusmaksu. Tootja suurem eesmärk on mobiilsusteenuste edendamine.

Vahendab Accelerista

Hiinlastele kuuluv Geely on juba varasemalt deklareerinud, et nad on tulnud autotööstust uuendama. Jutt ei käi ainult modulaarsetest platvormidest ega robotautodest, ning ka suure raadiusega elektriajam on normaalsus: tehnoloogiliste edusammude kõrval on oluline ühiskonna mõttemudelite muutus tervikuna. Autojagamine peab saama elunormiks.

Sest milleks ehitada korralik auto, kui sellele ei jätku tööd? Kaks tundi päevas liikvel ja ülejäänud aja kuskil tasulises parklas konutav rauakosu on lootusetult üleeilne päev. Omamine ei ole eelis vaid mõttetu kulu. Tuleviku kuulub väga headele autodele, mis on kogu aeg liikvel. Tulevik on kogukondlik. Nii Geely usub.

LYNK & CO 01: TUTTAVLIK JA UUDNE ÜHTAEGU

Lynk & Co 01, mis kohe tootmisse jõuab, on mitmes mõõtmes märgilise tähendusega mudel. Esiteks annab ta meile aimu sügisel esitletavast Volvo XC40st, olles ehitatud Volvo-Geely CMA põhjale.
Loe edasi siit