Lugeja proovisõit: Lexus RC F - kaheksa punkti kümnest

 (1)
Lugeja proovisõit: Lexus RC F - kaheksa punkti kümnest
whatcar.ee

Sellest, kuidas satub üks riigikantselei õigusloomeosakonna nõunik ühtäkki ihaldusväärse sportauto, Lexus RC F rooli, teab täpsemalt rääkida meie kaasautor Ylle, kes ühtlasi on WWCOTY ehk Maailma Naiste Aasta Auto kohtunik.

Vahendab WhatCar.ee

  • Sportkupee, mis võlub ära ka spordivõhiku
  • Võib-olla viimane V8 mootoriga sportlane
  • Mõistlik kütusekulu tavatingimustes.

"WWCOTY lõppnimekirjas on seekord ridamisi lahedaid ja pööraselt lahedaid autosid, millega ma pole veel jõudnud sõita, hinnata neid aga tuleb. Samal ajal tuleb teha ka põhitööd, ehk anda lugejatele läbi oma sõidukogemuse ülevaade autouudistest.

Olukorda võiks võrrelda õpetaja tööga: ühelt poolt pead hindama eilseid kontrolltöid, aga samas tuleb tund ette valmistada ning ka korralikult läbi viia," muigab Ylle.

"RC F-i sai mitu nädalat oodatud ning kui ta tuli, siis samal ajal oli mul proovisõidus oma koduväljaande jaoks ka teine masin. Mis tähendas, et vajasin abi sõidu jäädvustamisel.

Andrest tean aastaid kui tõsist autohuvilist, rohkem paelub mind tema oskus, asju liikuvasse ja liikumatusse pilti püüda. Seda, et ta saadab mulle mõni tund hiljem oma haarava loo sõidukogemusest RC F-iga, ma muidugi oodata ei osanud. Aga see on väärt jagamist."

Loe edasi WhatCar?-ist