Lõpuks ometi näidatakse! Škoda Karoq linnamaasturi Eesti esmaesitlus toimub Tartu Motoshow’l

 (11)
Škoda Karoq
Škoda Karoq

22.-24. septembrini Tartus toimuval Motoshow’l näevad siinsed autosõbrad esimest korda ihaldatud linnamaasturit Škoda Karoq. Tegu on Eesti jaoks märgilise mudeliga, mis avas tee rahvusvahelistele autoesitlustele: Karoq on kõigi aegade esimene auto, mille maailma esmanäitamine toimus Eestis, Lääne-Virumaal.

Vahendab Accelerista

Toona valdavalt kamuflaažis ning vaid väga valitute jaoks üleni avatuna esitletud Škoda Karoq on “suure Karu” ehk Kodiaqi kompaktsem sõsar, auto, millest tootja ootab üleilmset müügihitti. Eesti salongidesse jõuab Škoda Karoq mõne kuu pärast, 2. jaanuaril, 2018.

Mõni nädal enne Tartut tõmbas Karoq pilke Frankfurdi autonäitusel ning maailma meedia on selle Tšehhi autotootja mudeli nimetanud tõeliseks linnamaasturimagnetiks. Külastajate huvi on olnud suur ning see on ka mõistetav – Škoda Karoq siseneb segmenti, millest linnamaastureid kõige rohkem ostetakse.

Tartus saab Škoda Karoqi üle vaadata juba sel nädalavahetusel, Motoshow’l Tartu Näituste messikeskuses. Škoda Motoshow siseekspositsiooni leiavad külastajad C-hallist.
Loe edasi siit