Lexus NX300h: meeldib nii veganile kui võsahipsterile

 (12)
Lexus NX300h: meeldib nii veganile kui võsahipsterile
whatcar.ee

Seekordse sõiduloo mänguline pealkiri on paljuski ajendatud nii värskest ja vägevast NX300h sõidukogemusest kui Lexuse hübriidliikurite senisest eduloost siinmail.

Pildigalerii WhatCar?-is

• Esimene keskklassi krossover Lexuselt
• Müüduim mark Lexuselt juba 2015. aastal
• Hea baasvarustus, hind alates 41 990€

Pea kohe, 2005. aastal, mil Lexuse liinilt veeres maha esimene hübriid- krossover RX, sai sellest ihaldatud hübriidauto sünonüüm ka Eestis.

Lexus RXiga sõitsid tunnustatud teatraalid ja keskkonnateadlikkust eksponeerivad firmajuhid. Lexus RX innovaatilistest tehnolahendustest räägiti heldinult aruteludel, kus jutuks kohe kättejõudev naftakriis.

Toyota korporatsioon oli avastanud ühe võimaliku tee mugava elu jätkumisele ja hübriidajamiga RX rokkis! Luksuslikult. Lexuslikult.

Aastaks 2013 on Lexus kogu maailmas müünud 800 000 hübriidsõidukit, RX tuules lähevad hästi kaubaks ka LS ja GS.

Alates 2011. aastast on Lexus olnud Baltikumis hübriidsõidukite turu võimas liider. 2014. aastal ennustatakse Baltikumis Lexuse hübriididele 83%-list turuosa. See on muljetavaldav tulemus.

Tänavu lisandus Lexuse hübriidide valikusse keskklassi krossover, NX300h. Esimest korda ajaloos on Lexusel sõiduk, mis astub konkurentsi BMW X3, Audi Q5 ja miks mitte ka RAV4 ja kümnete trendikate kompakt-kõigesõitjatega.
Loe edasi WhatCar?-ist