Küüraka maasturimüraka pirukast haukab ka Mercedes-Benz

 (17)
Foto - autozeitung.de
Foto - autozeitung.de---

X6 edu sunnib ka BMW põhikonkurente midagi taolist pakkuma. Audi pole viieukselise, sportliku ja kupeeliku küljejoonega linnamaasturimüraka mudelkonda toomiseks veel paindunud. Mercedes esitleb aga juba mõne aasta pärast mudelit GLC, mis on otsene amps X6’ pirukast.

Kas 2014. a. saabuv GLC on ikka X6 või pigem tulevase X4 kompaktsem moonakaaslane? Jõuallikad saab GLC uute A- ja B-klasside ning tulevase BLS’iga sarnased, nii et tõenäoliselt on selle seljakotiliku profiiliga mudeli näol sündimas siiski saurusepoeg, mitte isatigedik ise, vahendab autozeitung.de.

Projekti nimi on esialgu X156 ning see on juba päris ulatuslikus arengufaasis. Auto on eelkõige esiveoline ning vajadusel ka neljarattaveoga. Disain on sel umbes 4,4 meetrit pikal kerel pigem agressiivne ja edev, eelkõige ninaosas. Nii et need nn. kupeemaasturid on vist linnamaasturite endi ning nende nn. sedaankupeede/kupeesedaanide järel järgmine uus ja popp näomoondamise trend autotööstuses.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.