Kurikuulsat DeLoreani võiks kehastada George Clooney

 (8)
DeLorean DMC-12 on automaailma suuri legende
DeLorean DMC-12 on automaailma suuri legende

Pontiac GTO ja Firebird on kaks tuntud nime autoajaloost. Ent sõidukit nimega DMC-12 teavad kõik – just sellega sooritati filmis „Tagasi tulevikku“ meeldejäävaid ja meeleolukaid ajareise ning see masin oli John Z. DeLoreani elutöö.

DeLoreanist, tema kiirest tõusust General Motors Corporationi juhtkonda ning edust noorena kui ka elu lõpul kogetud ülimatest raskustest DMC-12 tootmise ja loomisega seoses, vändatakse film. Legendaarset meest, keda peetakse üheks ameerikalike muskelautode ristiisaks, võiks hakata kehastama armastatud ja austatud George Clooney, vahendab Forbes täna DeLorean Motor Company õiguseid omava Stephen Wynne lootusi.

DeLoreani elu oli tõepoolest kirju. Teda süüdistati oma autoprojekti rahastamiseks koguni narkokaubandusega tegelemises! Ja Clooney oleks taolise suure kaliibriga tegelase kehastamiseks kindlasti hea valik. Või keda näeksid sina, hea lugeja, kurikuulsa DeLoreani rollis? Kirjuta sellest teistele kommentaariumis!

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.