Külm dušš “vanadele” – Tesla Model S teeb Euroopas Saksa nooblitele tuule alla

 (47)
Külm dušš “vanadele” – Tesla Model S teeb Euroopas Saksa nooblitele tuule alla
Tesla Model S.Accelerista

“Vanad” tegijad peavad alla neelama mõru pilli: Tesla Model S müüginumbrid Euroopas ületavad Saksa noobelmudelite omi. Accelerista teatel kasvatas Ühendriikide elektriautotootja müüki 2017. aastal Vanas Maailmas 30 protsenti.

Kuigi Tesla Model S muutub tänavapildis üha tavalisemaks nähtuseks, ei ole selle müüginumbrid siiski olnud võrreldavad Mercedes-Benzi, Audi või BMW tippmudelitega. Täpsemalt – veel ei ole.

Koduturul Ameerika Ühendriikides on Tesla Model S müük juba mitu aastat suurem kui eelmainitud sakslastel. Euroopas muidugi on lood siiani olnud vastupidi.

Aga nüüd on Tesla Model S esmakordselt ka Euroopas oma müüginumbritega seljataha jätnud nii Mercedes-Benzi S-klassi, BMW 7-seeria kui ka Audi A8. Tesla Model S müük kasvas mullu Euroopas 30 protsenti.

Seotud lood:

See peaks olema kui külm dušš pikaajaliste traditsioonidega autotootjatele, eeskätt Mercedes-Benzile. Need numbrid näitavad, et väiksem, aga nutikam tootja nagu Tesla suudab vanadele tegijatele tuule alla teha nende oma kodukamaral, väitis JATO Dynamics analüütik Felipe Munoz.

Loe lähemalt Acceleristast.