Kolmanda põlvkonna Hyundai i30: kontorirottide linnajooksu vaimne liider


Kolmanda põlvkonna Hyundai i30: kontorirottide linnajooksu vaimne liider
accelerista.com

Kolmanda põlvkonna Hyundai i30 on disainitud Saksamaal, toodetakse seda Tšehhias, ostetakse terves Euroopas. Sellega on enam-vähem kõik oluline öeldud, lugeja võib minna tagasi oma asjatoimetuste juurde ning kui autot vaja, Hyundai esindusse. Viis aastat suhteliselt murevaba ja silmapaistmatut elu garanteeritud.

Vahendab Accelerista

  • Hyundai i30 sihib uue rahvaauto (volkswagen) tiitlit
  • Baasvarustuses piisavalt turva- ja mugavusvarustust
  • 5-ukselise luukpära hind alates 14 900 eurost

Vaatamata lakoonilisele sissejuhatusele on Hyundai i30 viieukseline luukpära ja sügise hakul jõudev universaal väike-kesklassis tänavu üks oodatumaid uustulnukaid ning võimalik et “kontorirottide jooksu vaimne liider” nomineeritakse ka erinevatele aasta auto auhindadele, Red Dot on juba võetud.

EESTLASE AUTO? “Esimesed heidetakse, tagumised tapetakse, servapealsed surmatakse, keskmised koju jõuavad” (eeposest Kalevipoeg). Eestlase alalhoidlik ja praktiline meel ilmutab end üldise elujärje paranedes järjest rohkem.

Tänavapilt sarnaneb eeskujulikule kontoriruumile: mustas ja hallis kostüümis, väljapeetud ja viksid töötajad igapäevatoimetamas. Kord aastas, kui toimub Rat Race ehk kontorirottide võidukappamine linnakividel, astutakse konts viltu ja lastakse lipsusõlm lõdvemaks. Kõik. Edasi jätkub kõik tavapärases rütmis.

Hyundai i30 sobitub sellesse kujutluspilti kui valatult.
Loe edasi siit