Katuseta Chrysler 200 võiks olla nii Volga, Lancia kui Maserati

 (9)
Millist Cryslerit see enam meenutab?
Millist Cryslerit see enam meenutab?Chrysler

Täiesti uue Chrysleri täiesti uus kabriolett pole nii otsekohese välimusega kui poolmafioosolik 200 ise, ent ei jäta ka nii palju soovida kui senine avatud Sebring, mis vähemalt eurooplase silmis koera saba allagi ei kõlvanud. Uus 200 kabriolett kannab aga vajadusel välja ka Lancia embleemi?

Vana Chrysler Sebring oli Venemaal mõnda aega Volga Siberina tootmises. Kui see lepe vett vedama poleks läinud, võinuks ehk varsti näha ka litsentsi alusel toodetavat katuseta Volgat? Kahtlane, ent mitte võimatu. 200 kabriolett tuleb müügile esialgu ainult USAs, esialgu ainult Chryslerina ning kolmes erinevas modifikatsioonis: Touring, Limited ja S.

Katuseidki on võimalik valida. Kes eelistab metallist komplekti, kes aga peab rohkem lugu tekstiilkattest. Esialgu pakutakse vaid kahte mootorit: 3,6-liitrist Pentastar V6 ning 2,4-liitrist neljasilindrilist, mis on Euroopa turu jaoks kahtlemata mõlemad liig, mis liig. Küll aga on 21. sajandi tasemel 200 kabrioleti multimeedialahenduste ja elektrooniliste abiliste orkester.

Kuidas see auto siis välja näeb? Eesti nagu mõni Mercedes ja tagant vaat’ et Maserati? Kas siin midagi Chryslerile omast üleüldse säilinud on? Kindlasti. Chrysler on lihtsalt muutumas ning talveunest tõusmas, et uusi kontinente võrgutama hakata.

Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.