Just nende autode roolis on kõige suurem tõenäosus sotsiaalmeediasse sattuda

 (8)
Just nende autode roolis on kõige suurem tõenäosus sotsiaalmeediasse sattuda
Bullit Mustang ja Focus RS Volvo roolist vaadatesUku Tampere

Inimesed on pildistanud autosid aegade algusest ning sotsiaalmeediasse on autopilte postitatud alates sotsiaalmeedia tekkimisest. Ainuüksi Instagramis on autopilte sadu miljoneid. Millised autod on populaarseimad, uuris brittide Veygo, mis pani kokku sotsiaalmeedias populaarseimate autode TOP 30.

Britid uurisid, milliste autode pilte on Instagrami kõige enam üles laetud. Mõned populaarsemad on ootuspäraselt superautod, mis igal pool ohtralt tähelepanu pälvivad, kuid TOP-nimekirjas on nii mõnigi päris huvitav üllatus, mis paljude lugejategi parkimiskohalt vastu vaatab.

Veygo uuringuga saab põhjalikumalt tutvuda Veygo internetilehel. Uuring tugineb instagramil ja hashtagidel. Iga auto kohta otsiti kaks levinumat hashtagi ja tulemused liideti kokku. Kas see nimekiri Eestis oleks samasugune, ei ole teada.

Nimekirjast jäeti välja need autod, mis on praegugi veel tootmises ning mõned hashtagid tuli jätta kõrvale, sest neil on mitu tähendust. Näiteks jäi välja hashtag golf, sest see võib tähendada nii automudelit kui ka spordiala. Autode välja sõelumine selle hashtagi tulemuste alt oleks julm käsitöö.

Igatahes saadi uurimise tulemusena kokku huvitav nimekiri autodest, mis on instagramis hashtagide põhjal kõige populaarsemad.

Seotud lood:

Kui tahad, et sinust võimalikult vähe materjali sotsiaalmeediasse jõuab, oleks nutikas allolevas nimekirjas toodud autodesse mitte istuda, sest vastasel juhul on tõenäosus pildistatud saada ja sotsiaalmeediasse jõuda kõige suurem.

Esmapilgul üllatavaim ongi nimekirja teine koht - Honda Civic. See küll on ilmselt seletatav Civicu kähkusõitja-mudeli Civic Type Ri populaarsuse kaudu ning laia fänkonna olemasoluga, aga kui paljud oleksid ära arvanud selle, et populaarsuselt teine auto Instagramis on Civic?

Vaadake allolevat nimekirja populaarsematest autodest Instagramis. Ilmselt on neid hashtage endalgi kasutada mõistlik, kui rohkemat sotsiaalmeedialevikut taga ajada.

Ford Mustang, 11 947 872 pilti, #fordmustang #mustang
Honda Civic, 7 402 365 pilti #hondacivic #civic
Nissan GT-R, 7 019 123 pilti #nissangtr #gtr
BMW M3, 5 817 457 pilti, #bmwm3 #m3
Jeep Wrangler, 5 137 019 pilti, #jeepwrangler #wrangler
Chevrolet Camaro, 4 686 969 pilti, #chevycamaro #camaro
Chevrolet Corvette, 3 963 740 pilti, #corvette #vette
BMW M4, 3 432 052 pilti, #bmwm4 #m4
Lamborghini Aventador, 3 085 336 pilti, #lamborghiniaventador #aventador
Audi R8, 2 900 314 pilti, #audir8 #r8
BMW M5, 2 741 911 pilti, #bmwm5 #m5
Subaru Impreza, 2 670 309 pilti, #subaruimpreza #impreza
Chevrolet Silverado, 2 254 244 pilti, #chevysilverado #silverado
Lamborghini Huracan, 2 203 050 pilti, #lamborghinihuracan #huracan
Mini Cooper, 2 131 312 pilti, #minicooper #minione
Porsche Carrera, 2 077 459 pilti, #porschecarrera #carrera
Porsche 911, 1 940 424 pilti, #porsche911
Honda Civic Type R, 1 834 422 pilti, #civictyper #typer
Audi A4, 1 591 794 pilti, #audia4 #a4
Toyota Corolla, 1 492 653 pilti, #toyotacorolla #corolla
Opel Corsa, 1 423 252 pilti, #corsa #opelcorsa
Mazda MX-5, 1 411 558 pilti, #mazdamx5 #mx5
BMW M2, 1 389 175 pilti, #bmwm2 #m2
Audi S3, 1 311 889 pilti, #audis3 #s3
Volkswagen Golf, 1 266 535 pilti, #vwgolf #volkswagengolf
Audi A3, 1 263 839 pilti, #audia3 #a3
Audi A1, 1 236 227 pilti, #audia1 #a1
BMW i8, 1 143 190 pilti, #bmwi8 #i8
Fiat 500, 1 054 174 pilti, #fiat500
Audi TTS, 1 033 764 pilti, #auditts #tts