"Istmesoojendus": tahate +10 probleemist lahti saada? Tegelege mõttetute piirangutega

 (60)
Liiklustalgud Põdra 37
Foto on illustreerivFoto: Priit Simson

Seekordses "Istmesoojenduse" osas võtame vaatluse alla PPA viiepunktilise plaani, mida Eesti liikluses parandada tahakse. Kuigi üldjoontes on kõik õige, on siiski üks probleem, mida me näeme - mõttetud kiiruspiirangud.

Lisaks räägime ka suurperede autotoetusest, mis on hetkel küll väga segane, ent siiski tänuväärne algatus. Mis masinaga suurpered end aga mõnusalt võiksid tunda?

Samuti vaatleme elektriautode laadimiskohtade direktiivi, mis nõuab, et 2025. aastast hakataks rajatama elektriautode laadimiskohti väga erinevatesse kohtadesse. Kas Eleport ja Enefit Volt juba lahendavad selle probleemi?

Meie saate toetaja ELKE esindaja Raido Rosenfeld on meil samuti külas ja räägib uuest Toyota kaubikust, millele võib rakendust leida mitmes valdkonnas. Lisaks on tal üks väga positiivne uudis, mis puudutab Toyota garantiitingimusi.

Nipinurgas räägime uue auto mootori sissesõitmisest. Kas kõik mootorid on ühe vitsaga löödud või tasub vaadata iga juhtumit eraldi? Ja kuidas veel käituda eriliste mootoritega?

Saadet juhivad Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar. Vaata ka meie saate Facebooki lehte. Meid võid kuulata Spotify, Apple Podcastsi ja Soundcloudi vahendusel või allolevast pleierist!