Inglismaal varastati 277 000 eurot maksev üliharuldane Ferrari

 (30)
Inglismaal varastati 277 000 eurot maksev üliharuldane Ferrari
Ferrari 458 ItaliaFoto: -, AFP/Scanpix

Briti politsei pöördus informatsiooni saamiseks avalikkuse poole pärast seda, kui Surreys asuvast autosalongist viidi minema haruldane Ferrari hinnaga 277 000 eurot. Filmisarnane vargus jäi sealjuures valvekaamera salvestusele.

Ferrari 458 Italia, milliseid on kogu Ühendkuningriigis vaid üks, varastati Eghamis asuvast Maranello autosalongist eelmisel kolmapäeval. Politsei nimetab vargust planeerituks ja hästi organiseerituks, vahendab The Week.

Kaks meest sõitsid kohale Ford Transiti kaubikuga ja kulutasid 20 minutit trellide läbilõikamiseks, enne kui laadisid auto veokile, katsid selle linaga ja sõitsid minema.

Auto on musta värvi kogu kere ulatuses jooksva Itaalia lipuvärvides triibuga ning ka istmetele on õmmeldud Itaalia lipud, teatas politsei.

„See oli selgelt planeeritud ja hästi organiseeritud vargus. Ma pöördun kõigi poole, kes olid kolmapäeva õhtul selles piirkonnas ja võisid näha kas kaubikut või veokit vastu tulemas,“ ütles Stainesi politseijaoskonna detektiivkonstaabel Chris Ewan. „Varastatud Ferrari on silmatorkav auto, nii et ma ootan teateid kõigilt, kes võivad olla seda näinud, võibolla teisele sõidukile laadituna, kas siinses piirkonnas või mujal.“