Honda retrokutsu nügib nunnumeetri punasesse

 (17)
Honda imearmas pesamuna EV-N
Honda imearmas pesamuna EV-NHonda

Tokyo autonäitus on ukse ees ning esimesed teated esmaesitlustest saabumas. Kõige armsama olemisega auto rändkarikale pretendeerib jõuliselt Honda elektriline mikromobiil EV-N, mille saab tellida ka koos üherattalise liikuriga tänavate ja kontorihoonete tarvis.

Honda teatas, et eksponeerib Tokyos oma elektriautosid ja -kontsepte eraldi alal nimega HELLO! Zone, mis seostub esmalt ühe popi kaslasega ja alles siis mõttega, et kõik inimesed võiks ärgata talveunest ning elektriautodega ringi sõitma hakata, kuna see on juba lihtne ja täiesti võimalik.

Igal juhul näitab Honda selles tsoonis imearmast väikese kutsukese ja ehk Trabandi ristsugutisena mõjuvat elektriautot EV-N, millel on päikesepaneelidest katus, vahetatavad istmekatted (nõukogude ajal igapäevased asjad on kolinud tuleviku ideeautodesse...), musta koonukatte taha paigutatud kommunikatsioonisüsteem (suhtleb ju kutsukegi ümbrusega seda nuuskides) ning ukse külge kinnitatud üherattaline güroskoopsõiduk UX-3.

Igal juhul on EV-N tõesti üks armsaima välimusega elektriautosid, kuhu mahub vähemalt teoreetiliselt kuni neli inimest nagu hoopis arrogantsema olekuga Toyota iQ'sse. Tehnilisi üksikasju ja dünaamikanäitajaid veel avaldatud pole, ent Tokyo näituseni on ju ka veel terve kuu aega.