Häštäg #travellerring ehk reisumees Väints läheb autoga Euroopale ringi peale sõitma

 (10)
Häštäg #travellerring ehk reisumees Väints läheb autoga Euroopale ringi peale sõitma
Väino Laisaar oma Peugeot TravellerigaFoto: Accelerista

Rännumees Väino Laisaar asutab end taas teele. Reisikaaslaseks kohandatud Peugeot Traveller, kõige tähtsamaks häštägiks #travellerring, kirjutab Accelerista. Seekord on sihiks teha autoga ring peale Euroopale. Kui ruttu ring peale saab, näitab aeg. Seiklus algab augusti lõpus.

Väino Laisaar, sõpradele lihtsalt Väints, on “vigastusega” mees. Või kuidas teisiti diagnoosida täies elujõus inimest, kes, selle asemel, et võtta pangalaenu ja ehitada soliidsesse elurajooni papist maja, muudkui mööda maailma ringi kappab?

Kodumaale tuleb rändur siis, kui on aeg kaameraga üles võetud materjal montaažilaual järjekordseks audiovisuaaltooteks kokku voltida. Kui hästi läheb, kohtab Väintsi mõnel seltskondlikul üritusel, ja siiski uitab ta pilk kusagil kaugel. Rahutu hing, seiklusjanune, reisivigastusega.

No, ühesõnaga. Tuul pöördub, sügis läheneb, ja Väints läheb jälle. Seekord Peugeot Travelleriga ümber Euroopa ringi tegema. Tema edenemisel saab pilku peal hoida kui sisestada dr. Guugli otsireale #travellerring.

Loe edasi autoportaalist Accelerista!