Genfi autonäitus 2018: viis olulist uudismudelit, mis jõuavad tänavu Eestisse

 (10)
Genfi autonäitus 2018: viis olulist uudismudelit, mis jõuavad tänavu Eestisse
Uus Toyota Auris.Accelerista

Genfi autonäitus, mida on nimetatud Euroopa olulisimaks autotööstuse sõuks, läheb tänavugi täismajale. Korraldajad loodavad 88. korda toimuva näitusega jõuda miljoni külastaja piirimaile. Accelerista tegi näitusealale ringi peale ja noppis välja viis tähtmudelit, mis lähiajal ka Eesti autoturu suundumusi mõjutama hakkavad.

Kiiremad jõuavad veel ise Genfigi, näitus on lahti pühapäeva õhtuni ning näitusealale ringi peale tegemiseks kulub kiirematel 4-5 tundi. Meie külastasime näitusesaali teisel pressipäeval ning leidsime suurema vaevata viis olulist uudismudelit, mis peagi Eesti autosõpru kõnetama hakkavad.

Tegime oma valiku, lähtudes ennekõike tunnetest – auto peab olema silmale ilus vaadata, ja käega kena katsuda – ning seejärel praktilisest osast ja senisest populaarsusest (kui pole just tegu täiesti seninägematu sõidukiga) kasutajate seas.

Genfi autonäitus on tavapäraselt kaldu kõikvõimalike ideeautode, tulevikuvisioonide ja lausaliste nägemuste poole ent võrreldes varasemaga oli tänavune väljapanek ehk utoopiate osas isegi veidi kesisem.

Millised viis mudelit täpsemalt Accelerista luubi alla jäid, loe lähemalt portaalist!