FOTOD: Sõmerpalu Adrenalin Arenal näidati John Deere'i uusi traktoreid


John Deere Sõmerpalus
John Deere Sõmerpalus

Põllumajandustehnika müüja Stokker Agri tutvustas möödunud neljapäeval Võrumaal Sõmerpalu Adrenalin Arenal John Deere'i uusi traktoreid ja kombaine. Uued mudelid on pühendatud John Deere'i 175. sünnipäevale, mida peetakse tuleval aastal. Silma järgi hinnates oli põllumehi tsiklimeeste paradiisi uusi rohelisi traktoreid, kombaine ja haakeriistu kaema tulnud tuhatkond.

Tutvustati uue põlvkonna 6R, 7R ja 8R seeria traktoreid, mille peamised uuendused on võimsad ökonoomsed ima AdBlue vajaduseta diiselmootorid ja uued automaatroolimise lahendused. Samuti esitleti Eestis esimest korda uuel tehnoloogial põhinevat rootorkombaini ning ilma luugita rullipressi.

Täna saavad John Deer`i GPS seadmetega masinad kasutada tasuta juhtsignaali SF1, mis annab töö täpsuseks 30 cm ja litsentsitasuga juhtsignaali SF2, mis annab töö täpsuseks 10 cm. Tuleval aastal hakkab Stokker Agri pakkuma uut signaaliteenust kohalikest mastidest, mis tagab töö täpsuse 2 cm, nii vähenevad töö ja aja kulud märgatavalt.

Stokker Agri müüs käesoleva aasta 9 kuuga 82 John Deere¹i põllumajandustraktorit. John Deere on liider turuosaga 23%. Lisaks müüs ettevõte 13 järeleveetavat taimekaitsepritsi, 11 kombaini ja 10 rullipressi. John Deere'ile järgnevad 9 kuu lõikes New Holland 21% turuosaga ja Valtra 20% turuosaga.

Seotud lood:

Alates üheksakümnendate aastate lõpust on Stokker müünud umbes 700 traktorit ja 170 kombaini. Üldse on John Deere¹i tehnikat koos aia- ja kommunaaltehnikaga müüdud Eestis ligi 1500 ühikut.

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.