FOTOD: Aston Martin esitles uut Vanquishi

 (9)
FOTOD: Aston Martin esitles uut Vanquishi
Foto: Ester Vaitmaa

Kuulus Aston Martin avaldas fotod DBS mudeli väljavahetavast Vanquish sportkupeest, mis autotootja sõnul on saanud uue nime, kuid ülejäänud on säilinud, vahendab WhatCar? Lisatud galerii!

Vanquish on 4720 millimeetrit pikk, 2067 millimeetrit lai ja 1294 millimeetrit kõrge ehk DBS-ist natuke laiem ja kõrgem. Samuti on Vanquish 55 kilogrammi kergem (tühimass 1739 kilogrammi) ja tänu uuele alumiiniumist kerele ka 25% jäigem.

Jõuallikaks on 6-liitrine V-12, mis arendab 573 hobujõudu ja 620 Nm. Kiirendus 0-100 km/h võtab aega 4,1 sekundit ja tippkiiruseks on 295 km/h. Jõu taltsutamiseks on Vanquish saanud spetsiaalselt välja arendatud uue põlvkonna Pirelli P-Zero rehvid.

Tootma hakatakse auto nii kaheistmelisena kui skeemiga 2+2, pagasiruumi maht küünib 368 liitrini. Müügile jõuab Vanquish aasta viimastel kuudel, hind algab 236 000 eurost.

Vaata galeriid SIIT!

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.