Fotod: 2014. aasta Pariisi autonäitus, tähtsuselt teine automess Euroopas


Fotod: 2014. aasta Pariisi autonäitus, tähtsuselt teine automess Euroopas
Foto: whatcar.ee

Euroopa käesoleva aasta tähtsaim autonäitus (Genfi järel muidugi) toimub paaritutel aastatel Maini-äärses Frankfurdis ja paarisaastatel Pariisis. Niisiis on seekord võõrustajateks prantslased.

Uut on, nagu ikka, igas suuruses ja igas hinnaklassis, universaalkerega Škoda Fabiast Porsche 911 konkurendi Mercedes-Benz AMG GT-ni, kirjutab WHATCAR?

Poliitkorrektsuse eredaimateks esindajateks on Pariisis hübriidid: Porsche Cayenne Hybrid ja Lamborghini Asterion LPI 910-4.

Järelejätmatut populaarsust naudivad linnamaasturid ja krossoverid. Pariisis võib kohata uut Kia Sorentot ning (Tartu Motoshowl juba nähtud) Volvo CX90-t.

Honda kavatseb CR-V-d liiga suureks pidavatele ostjatele pakkuda vana HR-V uut, palju voolujoonelisemat kehastust, Suzuki aga leiab, et Grand Vitara asemele võiks astuda Vitara. HR-V ei saa oma turuosa küll kaua nautida, sest Toyotal on juba väljas kontseptauto C-HR.

Foto: whatcar.ee
Seotud lood:

Nagu keskklassi autode, nii ka mahtuniversaalide müügile on kõrge kere ja maasturliku välimusega sõidukite müük üsna pärssivalt mõjunud. Ometigi näitab Renault ürg-mahtuniversaali Espace täiesti uut versiooni, Fordi boksis aga seisab Grand C-MAX.

Midagi pakub Pariis ka neile, kes soovivad puhast sõidurõõmu, soovimata selle eest kuuekohalist summat tasuda. Kahekümne viie aastaseks saanud Mazda MX-5 on põhjalikult muutunud, sammugi taganemata esialgsest lihtsuse ja kerguse ideest.

Kuid et üks pilt olla rohkem väärt kui 100 sõna, jälgige Pariisi näitust meie peatoimetaja Tõnu fotodelt -- vaatamist on seal rohkem kui 8800 sõna jagu.

Foto: whatcar.ee

Vaata tervet pildigaleriid saidil WHATCAR?

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.